Czy Nowy Tydzień wreszcie przesunie cenę Bitcoinów?

Po wzrosty z amerykańskich kontraktów terminowych na akcje, Bitcoin wzrosła do 3 dni wysoki 11.550 dolarów.

Większość altcoins pozostał spokojny, podczas gdy Ethereum wzrosła do 375 dolarów.

Bitcoin nadal przezwyciężał ostatnie negatywne wiadomości i kilka godzin temu przeskoczył do poziomu 11.550 dolarów w ciągu dnia. Etereum również wzrosła do około 375 dolarów, podczas gdy większość innych altcoin o dużej pojemności pozostaje stosunkowo spokojna.
Bitcoin Sees A $11,550 High

Jak podano wczoraj, weekend był dość byczy dla rynku kryptokurrency. Pomimo doniesień wskazujących, że popularna cyfrowa giełda aktywów OKEx zawiesiła wypłatę środków, ponieważ jej założyciel został rzekomo zabrany przez politykę, Bitcoin stał się firmą na 11.350 dolarów.

W ciągu ostatnich 24 godzin, podstawowa krypto waluta kontynuowała swoją drogę w górę. Po stopniowym wzroście do około 11.400 dolarów, BTC osiągnęła 3-dniowy wzrost do 11.550 dolarów (na Binance). Był to najwyższy poziom od czasu, gdy w piątek pojawiły się wiadomości o OKEx.

Bykom nie udało się jednak utrzymać biegu, a BTC spadło do $11.410 w ciągu kolejnych godzin. Niemniej jednak, aktywo odzyskało trochę ziemi i obecnie wynosi około 11.440 dolarów.

Ostatni wzrost cen może być związany z rozwojem sytuacji w zakresie kontraktów terminowych na akcje w USA. Kontrakty terminowe Dow Jones Industrial Average i S&P 500 wzrosły o 0,5%, a Nasdaq 100 o 0,7%.
Ty też możesz lubić:

Crypto Price Analysis & Overview 2 października: Bitcoin, Ethereum, Ripple, Binance Coin i Polkadot.
Crypto Analiza cen i przegląd 18 września: Bitcoin, Ethereum, Ripple, Moneta Binance i Polkadot
Bullish Weekend: Crypto Market Cap zdobywa 4 miliardy dolarów, Bitcoin czeka na następny ruch.

Stabilność wśród Altcoinów o dużej kapitalizacji

Po wczorajszym przełamaniu ponad $370, Ethereum zachował swój impet. Kolejny wzrost o 1,5% dla ETH sprawił, że druga co do wielkości kryptokurcja wzrosła do około 375 dolarów.

W przeciwieństwie do tego, Binance Coin spadł o 2% pomimo niedawnego masowego wypalenia. W rezultacie, BNB spadł poniżej 30 dolarów.

Pozostała dziesiątka najlepszych przedstawicieli wykazała się nietypowym brakiem zmienności. Ripple (-0,5%), Bitcoin Cash (0,2%), Polkadot (0,4%), Chainlink (0,1%) i Litecoin (-0,2%) zasadniczo utrzymały swoją wartość na tym samym poziomie co wczoraj.

Filecoin jest największym przegranym przez kilka kolejnych dni. Ostatnie 22% zrzutu FIL wziął aktywów do $31. Jak napisał wczoraj CryptoPotato, FIL górnicy mają to najgorsze.

Natywna kryptokur waluta Crypto.com również straciła znaczną część wartości. Spadek cen CRO o 11% oznacza, że handluje ona poniżej 0,12$.

Najbardziej imponujące zyski są widoczne w przypadku Aave i Umy. LEND skoczył o 20% do 0,49$, podczas gdy UMA (17%) osiąga 8,75$.